altunizade moto kurye

altunizade kurye günün her saati bir telefonla kapınıza gelerek size kaliteli ve ekonomik motorlu kurye hizmeti sunuyor.

altunizade kurye
altunizade moto kurye

altunizade bölgesinin her noktasında belirteceğiniz adresten gönderinizi alarak talebiniz doğrultusunda belirrtiğiniz her noktaya teslimat sağlamaktadır.

altunizade kurye tam donanımlı uzman çalışma arkadaşları ile günün her saatinde hizmetinizdedir.

altunizade motor kurye hizmetimizden en iyi şekilde faydalanmak isterseniz sitemizde belirttiğimiz müşteri iletişim merkezi numaramızdan bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz.

kurye gönderinizin ekstra bir acil durumu söz konusu ise gönderi kaydı bıraktığınız zaman bunu yetkilimize belirtirseniz sizlere eskpress altunizade kurye hizmeti sağlarız.

express kurye hizmeti, alanında üstün derecede tecrübeli ve profesyonel motorlukurye elemanlarımız tarafından icra edilen, ekstra acil gönderileriniz için tercih edebileceğiniz gönderi türüdür.

express kuryede, aciliyet derecesi yüksek olan gönderileriniz gönderileceği yere göre minimum süre içerisinde istenilen adrese teslim edilir. acil ulaşması gereken bir gönderiniz varsa zaman kaybetmeden çağrı merkezimizi arayıp, bulunduğunuz yere en yakın kurye elemanımızın size tahsis edilmesini sağlayabilirsiniz.

istanbul moto kurye 2003 yılından beri farklı isimlerle sektörde sürdürdüğü kurye dağıtım hizmetlerini şimdi yeni markası olan altunizade altında topluyor.

istanbul moto kurye, gönderilerinizi kapıdan yada masanızdan alıp minimum 30 dakika maksimum 3 saat içerisinde gideceği adres teslim eder.

Üstelik kurye abonelik hizmeti ile çok sayıda gönderi yapan kurumsal firmalara ekonomik fiyat avantajları sunuyor.

Sizde bu ayrıcalıklı ve ekonomik kurye dağıtım hizmeti ile tanışmak için hemen bizi arayın kapınıza gelelim.

uçak kargo hizmetimiz ile türkiye’nin her yerine uçak kargo yada dünyanın her yerine uçak Kargo hizmeti için profesyonel ekibimiz sizin için çalışıyor.

altunizade bölgesinden istediğiniz bölgeye özel kargo hizmetinde en hızlı uçak kargo hizmetini sunuyoruz. uçak kargo ile hızlı ve güvenli gönderi hizmeti sayesinde koli ve paketlerinizi çok kısa sürede adrese teslim edilir. Uçak kargo hizmeti için fiyat ve bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize 24 saat bize ulaşabilir ve en hızlı şekilde gönderinizi bulunduğu yerden aldırabilirsiniz.

altunizade, istanbul ilinin üsküdar ilçesine bağlı bir mahallesidir. üsküdar kısıklı yolu üzerinde, bağlarbaşı ile millet bahçesi adı verilen park arasında kalan bölgenin güneye, koşuyolu’na doğru uzanan kesimi