Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışan İstanbul Kurye sektörde hızla büyümeye devam etmektedir.

Neden İstanbul Moto Kurye ?

Kurye sektöründe istanbul il sınırları içersinde hizmet veren, 2007’den bu yana müşteleri ve personelleri ile ticari hayatına devam eden; Motorlu Kurye ve Uçak Kargo hizmetleri ile faaliyet alanını genişletmiş teknolojik gelişmelerin takibi altında hızlı büyüme katettmiş bir şirkettir. Gönderilerinizin emin ellerde olduğundan emin olmalısınız. Son zamanlarda artan şikayetler doğrultusunda bazı müşterilerin kurye talebinde bulunduktan sonra teslim alınan gönderiye ulaşamadıkları gözlemlenmiştir.

İstanbul Moto Kurye Hizmetleri

İstanbul moto kurye, kurye hizmetlerini, istanbul’un tüm semtleri dahil olmak üzere, bazı komşu şehirlerin semtlerine kadar uzanan geniş hizmet ağı sayesinde çok geniş bir çalışma alanına sahiptir.

Moto Kurye

Moto kuryeler istanbul’da yoğun geçen trafik saatlerinde acele yetişmesi gereken gönderimlerinizin hızlı birşekilde yerine sevkini sağlamaktadır. Kritik görevi üstüne alan kurye’ler müşterimizin gönderimleri önemsiyor ve zaman kaybını önleyerek işlerin aksamamasını sağlıyorlar.