imes kurye günün her saati bir telefonla kapınıza gelerek size kaliteli ve ekonomik motorlu kurye hizmeti sunuyor.imes bölgesinin her noktasında belirteceğiniz adresten gönderinizi alarak talebiniz doğrultusunda belirrtiğiniz her noktaya teslimat sağlamaktadır.

imes kurye tam donanımlı uzman çalışma arkadaşları ile günün her saatinde hizmetinizdedir.imes moto kurye hizmetimizden en iyi şekilde faydalanmak isterseniz sitemizde belirttiğimiz müşteri iletişim merkezi numaramızdan bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz.

acil moto kurye servisi için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz 7/24 saat numaramız 0532 733 37 07

kurye gönderinizin ekstra bir acil durumu söz konusu ise gönderi kaydı bıraktığınız zaman bunu yetkilimize belirtirseniz sizlere eskpress imes kurye hizmeti sağlarız.

istanbul moto kurye 2003 yılından beri farklı isimlerle sektörde sürdürdüğü kurye dağıtım hizmetlerini şimdi yeni markası olan İmes altında topluyor.

Moto Kurye, gönderilerinizi kapıdan yada masanızdan alıp minimum 30 dakika maksimum 3 saat içerisinde gideceği adres teslim eder.

express kurye hizmeti, alanında üstün derecede tecrübeli ve profesyonel motorlu kurye elemanlarımız tarafından icra edilen, ekstra acil gönderileriniz için tercih edebileceğiniz gönderi türüdür.

express kuryede, aciliyet derecesi yüksek olan gönderileriniz gönderileceği yere göre minimum süre içerisinde istenilen adrese teslim edilir.

acil ulaşması gereken bir gönderiniz varsa zaman kaybetmeden çağrı merkezimizi arayıp, bulunduğunuz yere en yakın kurye elemanımızın size tahsis edilmesini sağlayabilirsinizok sayıda gönderi yapan kurumsal firmalara ekonomik fiyat avantajları sunuyor.

Sizde bu ayrıcalıklı ve ekonomik kurye dağıtım hizmeti ile tanışmak için hemen bizi arayın kapınıza gelelim.

uçak kargo hizmetimiz ile Türkiye’nin her yerine uçak kargo yada Dünyanın her yerine uçak kargo hizmeti için profesyonel ekibimiz sizin için çalışıyor.

imes bölgesinden istediğiniz bölgeye özel kargo hizmetinde en hızlı uçak kargo hizmetini sunuyoruz. uçak kargo ile hızlı ve güvenli gönderi hizmeti sayesinde koli ve paketlerinizi çok kısa sürede adrese teslim edilir.

uçak kargo hizmeti için fiyat ve bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize 24 saat bize ulaşabilir ve en hızlı şekilde gönderinizi bulunduğu yerden aldırabilirsiniz

imes, bölge dudullu organize küçük sanatlar ve sanayi alanı olarak 1983 yılında faaliyete başlamış, 1995 yılında organize sanayi bölgesi tescili almıştır.