Şekerpınar Moto Kurye ile Şekerpınar bölgesinin her noktasında belirteceğiniz adresten gönderinizi alarak talebiniz doğrultusunda belirrtiğiniz her noktaya teslimat sağlamaktadır.

Şekerpınar kurye tam donanımlı uzman çalışma arkadaşları ile günün her saatinde hizmetinizdedir. Şekerpınar motor kurye hizmetimizden en iyi şekilde faydalanmak isterseniz sitemizde belirttiğimiz müşteri iletişim merkezi numaramızdan bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz.

Kurye gönderinizin ekstra bir acil durumu söz konusu ise gönderi kaydı bıraktığınız zaman bunu yetkilimize belirtirseniz sizlere eskpress Şekerpınar kurye hizmeti sağlarız.

Şekerpınar Express kurye hizmeti, alanında üstün derecede tecrübeli ve profesyonel motorlukurye elemanlarımız tarafından icra edilen, ekstra acil gönderileriniz için tercih edebileceğiniz gönderi türüdür.

Express kuryede, aciliyet derecesi yüksek olan gönderileriniz gönderileceği yere göre minimum süre içerisinde istenilen adrese teslim edilir.

Acil ulaşması gereken bir gönderiniz varsa zaman kaybetmeden çağrı merkezimizi arayıp, bulunduğunuz yere en yakın kurye elemanımızın size tahsis edilmesini sağlayabilirsiniz.

Şekerpınar arabalı kurye, motorlu kuryelerin taşıyamadığı paket, koli vb gönderilerinizi araçlı kurye ile teslim edilmesi gereken adrese ulaşımını sağlamaktadır.

Arabalı kurye hizmetimiz sayesinde, müşteriler ve firmalar göndermek istedikleri eşya, ürün gibi gönderilerini bünyelerinde araç bulundurmak zorunda kalmadan çok daha uygun maliyetle gönderebilmektedir.

Arabalı kurye hizmetimiz için iletişim bilgilerimizden bize 24 saat ulaşabilir ve fiyat alabilirsiniz.