Telefon
WhatsApp
blog

Kaliteli kurye servisi hizmetimiz artık sizlerle. İstanbul Moto kurye ile geçmişten bugüne verdiğimiz moto kurye hizmetimiz ile sizlere gerçek kargoculuk mantalitesini göstereceğiz. Her türlü mektup, ambalajlı ürün, cam – porselen vb. bütün eşyalarınızın gönderimini daima en doğru şekilde yapmaktayız. Sağladığımız acil kurye hizmeti ile önemi yüksek ve acil bir şekilde yetişmesi gereken aklınıza gelen her türlü ürünü gideceği yere tam zamanında yetiştirme garantisi veriyoruz.

10 yıllık engin tecrübemizin bizlere kattığı tüm profesyonellik ve müşterilerimize sağladığımız güler yüzlü anlayışımız ile daima garanti hizmet vereceğiz. 8 farklı alanda verdiğimiz hizmet ile aklınıza gelebilecek her türlü ürün ve paketinizi kaliteli kurye servisi hizmetimiz ile gitmesi gereken yere ulaştırıyoruz.

Bugüne kadar sağladığımız müşteri memnuniyeti hem kişiler hem de markalar üzerinde gerçekten etkili olmuştur. Özellikle bizleri arayarak yâda web sitemizi ziyaret ederek referanslarımız hakkında bilgi alabilir. Kurye servisi hizmetimiz hakkında tüm müşteri yorumlarımıza web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Peki, moto kurye olarak sizler için neler taşıyoruz;

  • Pasaportlarınızı
  • Islak imza gereken evraklarınızı
  • Tüm doküman ve belgelerinizi
  • Aynı zamanda her türlü yiyecek ve içecek
  • Cam – porselen ve türevlerini
  • Giysi ve kıyafetlerinizi
  • Değerli eşyalarınızı (para, altın) vb.

Taşıdığımız tüm bu eşyalar ile günün her saati ve her dakikasında daima sizlere hizmet edeceğimizden ve daima güvenilir – kaliteli hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm eşyalarınız eğer zamanlama sıkıntısı ile gitmesi gereken yere ulaştırılamıyorsa, tam bu nokta İstanbul Moto Kurye sizlerin daima hizmetinde olacaktır. Acil kurye hizmetimiz ile size hiçbir vakit kaybettirmeden bizlere emanet etmiş olduğunu kargoyu yerine ulaştıracağımızın sözünü veriyoruz.

PAYLAŞ :